Męska łazienka – wygodnie, praktycznie, nowocześnie

Męska łazienka rządzi się nieco innymi prawami niż typowa przestrzeń dla kobiety albo dla rodziny. W łazience „dla faceta” nie ma miejsca na fatałaszki, flakoniki, kolorowe dodatki czy też kaczuszki i pisaki do malowania w czasie kąpieli dla dziecka. Oczywiście nie ma jednego przepisu męską łazienkę, tak samo jak nie jednego typu męskiej osobowości.

Bez wątpienia wspólną cechą łazienek dla mężczyzny ma być ich praktyczność, funkcjonalność i ograniczenie do minimum koniecznych prac i sprzątania. Dlatego sprawdzają się proste, ergonomiczne rozwiązania, sprzęty i wyposażenie, które łatwo użytkować oraz utrzymać w czystości.

umywalka
Praktyczny blat, szafka i wygodna umywalka

Praktycznie…

Na pewno wielu panów świetnie poczuje się w łazience urządzonej praktycznie. Ma być prosto, wygodnie, najpotrzebniejsze rzeczy powinny być pod ręką, a reszta łazienkowych precjozów ukryta w poręcznych szafkach. Praktyczny mężczyzna chce do minimum ograniczyć możliwość powstania bałaganu. Dlatego też będzie zadowolony z wygodnej, dużej umywalki, która zapewni komfort przy myciu, goleniu i zabezpieczy przed zachlapaniem blatu. Szybki prysznic albo kąpiel? Jak najbardziej, a zatem przyda się wanna, natrysk i praktyczny parawan.

kabina
Super nowoczesna kabina dla amatora gadżetów

Gadżety, gadżety…

Podobno w każdym mężczyźnie wciąż drzemie  mały chłopiec, który w dorosłym wieku najbardziej lubi nowoczesne gadżety. Wbrew pozorom łazienka to miejsce, w którym panowie również mogą realizować tę pasję. Najlepszym rozwiązaniem dla fana nowinek będzie montaż kabiny prysznicowej z super panelem i pełną gamą rozmaitych funkcji. Różne rodzaje masaży wodnych, deszczownica, możliwość programowania wymarzonej kąpieli na każdy dzień, funkcja sauny i ulubiona muzyka w tle. W takiej łazience nie zabraknie także nowoczesnej golarki, super suszarki i designersko zaprojektowanego oświetlenia.

wanna
Komfort i styl – wanna dla prawdziwego mężczyzny

Komfortowo…

Niektórzy mężczyźni po całym dniu w pracy najbardziej cenią sobie komfort. W ich łazienkowym królestwie najważniejszym elementem będzie wanna – duża, wygodna, najlepiej z opcją hydromasażu i zagłówkiem. Może być to duża wanna prostokątna albo ergonomiczna – narożna.

Niezależnie od tego czy najważniejsza jest wygoda, modne nowinki czy też luksusowo komfortowa kąpiel, łazienka dla niego musi być wyposażona w sprzęty, które łatwo i szybko utrzymać w czystości. Proste kształty, powłoki antybakteryjne i zapobiegające zanieczyszczeniom oraz parowaniu – to podstawa w prawdziwie męskim królestwie.

 

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.