Prysznic z hydromasażem

Dziś nawet nudny i szybki prysznic może zostać zamieniony w nieziemskie doznania- przede wszystkim dzięki panelom prysznicowym, które potrafią zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Prysznic z hydromasażem to ostatni hit, którym interesuje się coraz więcej osób. Przyjrzymy im się bliżej i zastanowimy gdzie tkwi ich fenomen?

Cena vs jakość

Kabina z hydromasażem

Kabina z hydromasażem

Przeglądając Internet w poszukiwaniu informacji o kabinach prysznicowych z panelami, bardzo szybko możemy dojść do informacji, które potwierdzą nam, iż część z nich jest bardzo wadliwa, a użytkownicy w niedługim czasie po zakupie są zwyczajnie niezadowoleni, ponieważ pieniądze zostały wyrzucone w błoto. Jak się okazuje, w przypadku kabin z hydromasażem, należy bardzo zwracać uwagę na jakość wykonania, użytych materiałów czy samą renomę producenta. Również obsługa posprzedażowa, a przede wszystkim gwarancja jest kwestią, która gwarantuje nam bezpieczne i spokojne użytkowanie.

Hydromasaż, radio, podświetlenie…

Jak pewnie większość z was zauważyłam, że najnowsze modele kabin prysznicowych posiadają mnóstwo funkcji, które często mają nas dodatkowo przekonać do konkretnego modelu. Niektóre z nich posiadają wbudowane radio, które może nam umilać każdą kąpiel, saunę, hydromasaż, fantazyjne podświetlenie czy regulacja temperatury. Dzięki temu nasza kąpiel może być ekscytująca, a z drugiej strony… dosyć droga. Niestety, ale za wszystkie dodatkowe opcje i kwestie ‘gadżeciarskie’ musimy dopłacić i to zwykle słono, dlatego też zastanówmy się bez czego nie wyobrażamy sobie naszego prysznica.

Rodzaje hydromasaży

Prysznic z umilającymi gadżetami

Prysznic z umilającymi gadżetami

Chcąc zażyć przyjemnego masażu należy przyjrzeć się poszczególnym typom, które oferują nam producenci. Wyróżnia się następujące:
• klasyczny- porównywany się do mocniejszego deszczu, który delikatnie masuje i koi nasze ciało,
• miękki- jeszcze delikatniejszy, ponieważ wzbogacony o delikatne pęcherzyki powietrza, które pozytywnie wpływają na krążenie,
• masaż- stosunkowo silny i wydobywający się równomiernie z dysz, co powoduje, że regeneruje całe nasze ciało,
• bicze- jednomierna struga, która skierowana w wybrane miejsce naszego ciała, silnie na nie oddziałuje.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *