Szukamy firmy remontowej

Gruntowny remont łazienki połączony z wymianą instalacji czy elementów kanalizacji, stanowi dla przeciętnego człowieka nie lada wyzwanie. Wymaga często fachowej wiedzy, specjalistycznych narzędzi i przyrządów, czasu oraz cierpliwości, dlatego w wielu przypadkach konieczna jest pomoc ekipy remontowo – usługowej, która skuje płytki, wymieni hydraulikę, podłączy oświetlenie, dokona montażu wanny lub brodzika, pomaluje sufit oraz wykona za nas wszystkie niezbędne prace. W dzisiejszych czasach znalezienie doświadczonej, wysoko wykwalifikowanej, a przy tym niedrogiej ekipy remontowej nie jest łatwym zadaniem. Znamy bowiem anegdoty i opowieści o „fachowcach”, którzy rozpoczęli prace, otrzymali zaliczkę i wszelki ślad po nich zaginął.

Z polecenia lub z ogłoszenia

Łazienka po remoncie wykonanym przez fachowców
Łazienka po remoncie wykonanym przez fachowców

Jeśli planujemy gruntowny remont łazienki, warto przede wszystkim rozejrzeć się dookoła siebie i podpyta przyjaciół, znajomych lub rodzinę. Być może ktoś z naszych bliskich skończył właśnie remont i dysponuje telefonem sprawdzonej ekipy remontowej, która w pełni wywiązała się ze swoich obowiązków i zadań, nie „zdzierając” niewyobrażalnych, niebotycznych sum. Bardzo często bowiem fachowcy, którzy cieszą się doskonałą opinią, nie muszą się reklamować, gdyż nie narzekają na brak klientów oraz zleceń. Jeśli jednak nikt z naszych znajomych nie posiada namiarów na sprawdzoną firmę remontowo – usługową, można zajrzeć do lokalnej prasy, w której nie brakuje ogłoszeń. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretnych „fachowców”, warto sprawdzić ich wiarygodność.

 

Spiesz się powoli

Umywalka zamontowana przez fachowców
Umywalka zamontowana przez fachowców

Rzetelna i godna zaufania firma to taka, która już w ogłoszeniu podaje pełne swoje dane: adres siedziby, numer telefonu, adres mailowy czy adres strony internetowej.Warto zajrzeć także na różnorodne fora internetowe lub blogi, gdzie użytkownicy wymieniają się opiniami na temat ekip remontowych lub po prostu wpisać dane firmy w wyszukiwarce internetowej, która w takim przypadku okazuje się niezwykle przydatnym narzędziem. Z wyborem wykonawcy nie należy się się spieszyć, dlatego poszukiwania powinniśmy rozpocząć ze dużym wyprzedzeniem tak by dokonać wyważonego i rozsądnego. Zawsze możemy porównać oferty kilku firm remontowo – usługowych i wybrać najbardziej korzystną dla naszego budżetu. Nie powinniśmy polegać na tzw. fachowcach od wszystkiego. czasem lepiej zatrudnić kilku różnych specjalistów niż jednego pana od wszystkiego. Zawsze pamiętajmy o podpisaniu odpowiedniej umowy, stanowiącej w przyszłości podstawę wszelkich roszczeń w stosunku do wykonawcy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.