Stylowa, bezpieczna, czysta – kabina KOŁO ULTRA

Niewątpliwie kabina prysznicowa to rozwiązanie, które jest bardzo wygodne – jakby nie patrzeć w niewielkich łazienkach jest to zdecydowanie najlepsza opcja. Poza tym czysto praktycznym aspektem, poranny tusz czy kojący, ciepły prysznic wieczorem jest dla wielu osób dużo przyjemniejszy niż leżenie w wannie. Warto oczywiście wybrać takie rozwiązanie, które kompleksowo zaspokoi oczekiwania użytkowników kabiny. Nowoczesna kabina KOŁO ULTRA to doskonały przykład ekonomicznego, stylowego, bezpiecznego produktu.

Łazienka czysta i bezpieczna
Na co zwracamy uwagę wybierając wyposażenie i elementy wystroju łazienki? Przede wszystkim patrzymy na ich funkcjonalność, ergonomiczność, bezpieczeństwo, komfort użytkowania. Nie da się ukryć. że wzornictwo również ma niebagatelne znaczenie. Można powiedzieć, że kabina prysznicowa KOŁO ULTRA spełnia wszystkie kryteria i oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników.

Ruchoma ścianka z systemem Push2Clean
Ruchoma ścianka z systemem Push2Clean

Kabina ULTRA – czysto i higienicznie
W łazience musi być czysto i higienicznie. To oczywiste. Tymczasem wbrew pozorom w tym pomieszczeniu, w którym tak dbamy o czystość, łatwo o trwałe i groźne zabrudzenia. Kabina prysznicowa jest jednym z miejsc, w którym czystość jest szczególnie istotna. Pod tym względem praktyczne, funkcjonalne rozwiązania zastosowane w kabinie KOŁO ULTRA zadowolą najbardziej wymagające panie domu. Delikatny, subtelny design kabiny nie jest jedynie zabiegiem czysto dekoracyjnym. Producent w ten sposób zapewnia nie tylko lekkość, ale przede wszystkim redukuje ilość miejsc, w których mogą gromadzić się zabrudzenia. Warto zauważyć, że w kabinie zastosowano zamknięte profile, wyeliminowano standardowe rolki w prowadnicach drzwi (miejsce w którym gromadził się osad). Do konstrukcji kabiny użyto specjalnego szkła z powłoką REFLEX, na którym praktycznie nie powstają zacieki i osady. Ciekawym rozwiązaniem jest też ruchoma ścianka – w dolnej części wyposażona w mechanizm Push2Clean, co pozwala dokładnie oczyścić niedostępne miejsca. Również górne profile są zabezpieczone przez zabrudzeniami, ponieważ tworzą jednolitą konstrukcję, a szyna jest całkowicie zasłonięta przed wodą i kurzem.

Bezpiecznie pod prysznicem
Stylowa kabina jest nie tylko czysta, ale również bezpieczna. Wykonano ją z mocnego szkła ScreenGuard wzorowanego na szybach samochodowych. Oznacza to, że ścianki kabiny są bardzo wytrzymałe, nie odkształcają się. Jeśli już dojdzie do rozbicia ścian kabiny, szkło nie rozpada się na drobne i ostre kawałki, co chroni użytkowników przez pokaleczeniem.

Kabina półokrągła
Kabina półokrągła

Elegancka i stylowa kabina KOŁO ULTRA

Kabina kwadratowa
Kabina kwadratowa

Bezpieczna i higieniczna kabina jest również bardzo stylowa i elegancka. Możemy zdecydować się na montaż kabiny prysznicowej w wersji półokrągłej albo kwadratowej. Design podkreślają metalowe, chromowane uchwyty. Dzięki ukrytym elementom mocowania, kabina jest naprawdę elegancka, lekka i pasuje do wielu aranżacji łazienkowych.

Zdjęcia: kolo.com.pl

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.