Kabina prysznicowa na wymiar

Kiedy już mamy za sobą podstawowy dylemat – wanna czy kabina – i wybór pada na kabinę prysznicową, pozostaje wcale niełatwe zadanie zakupu odpowiedniego modelu. Co prawda producenci zapewniają naprawdę szerokie spektrum kabin, niemniej jednak czasem metraż czy plan łazienki nie przystają do standardowej oferty i najlepszą opcją jest kabina prysznicowa na wymiar.

Kiedy wybrać kabinę na wymiar

Małe i bardzo duże łazienki, skosy, poddasze, wnęki, ścianki działowe czy słupy konstrukcyjne – to wyzwania, przed którymi możemy stanąć aranżując łazienkę. Może się wówczas okazać, że montaż typowej kabiny byłby sporym wyzwaniem. W małych nieustawnych pomieszczeniach standardowe modele mogą się nie zmieścić albo uniemożliwią efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Oczywiście kabina prysznicowa na wymiar to również idealne rozwiązanie w przypadku imponujących salonów kąpielowych, które aż proszą się o indywidualne, oryginalne aranżacje i wyposażenie.

łązienka
Efektowne,oryginalne, na wymiar

Kabina na miarę marzeń i możliwości

Oczywiście kabina na indywidualne zamówienie to zawsze wyższy koszt niż porównywalna standardowa oferta. Walorem jest jednak rozwiązanie, które idealnie dopasuje się do oczekiwań oraz wystroju. Dotyczy to zarówno wyboru poszczególnych elementów i rozwiązań konstrukcyjnych, jak również stylistyki i wykorzystanych materiałów. A zatem kabina na wymiar może otwierać się ergonomicznie pod względem komfortu użytkowania i metrażu (na zewnątrz, przesuwnie itp.) Można zdecydować się na montaż kabiny z brodzikiem albo bez. Kabina bezbrodzikowa jest nie tylko efektowna i nowoczesna, ale zdecydowanie ułatwia korzystanie osobom starszym albo z ograniczoną sprawnością fizyczną. Wybierając opcję kabiny na zamówienie możemy też dopasować stylistykę i rodzaj materiałów (np. – szkło przejrzyste, matowe, także z naniesionymi wzorami (również poprzez grawerowanie).

kabina
W nietypowych wnętrzach – indywidualne rozwiązania

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.