Hydromasaż pod prysznicem

Idealny odpoczynek po ciężkim dniu, przyjemny sposób na weekendowy relaks. Hydromasaż – bo o nim mowa – ma jednak dużo szersze spektrum pozytywnych oddziaływań na nasz organizm, kondycję, samopoczucie i zdrowie. Rozluźnia napięte mięśnie (po dniu pracy, intensywnym wysiłku, treningu), uspokaja, regeneruje siły, działa korzystnie na skórę, kręgosłup, naczynia krwionośne. Jest znakomitym preludium dla zabiegów domowego spa.

kabina z hydromasażem
Kabina z hydromasażem pasuje do każdej łazienki

Kabina z hydromasażem
Nic więc dziwnego, że w wielu łazienkach pojawiają się różnego rodzaju rozwiązania zapewniające własny, domowy hydromasaż. Jednym ze sprawdzonych i popularnych sposobów jest kabina z hydromasażem wyposażona w specjalny panel. Bardzo istotnym atutem tego rozwiązania jest możliwość zamontowania go nawet w małej łazience. Wystarczy zastąpić zwykłą, standardową baterię nowoczesnym panelem z opcją hydromasażu. Najczęściej spotykane są panele montowane na ścianie albo w narożniku kabiny. Choć bardzo efektownie prezentuje się np. panel w formie kolumny montowany w podłodze. Możemy rozbudować posiadaną kabinę o panel albo zdecydować się od razu na gotowy zestaw, czyli kabinę wyposażoną fabrycznie w opcję hydromasażu.

Jakie możliwość mają panele z hydromasażem?

programator w kabinie
Dodatkowe funkcje – np. programator

Oczywiście zależy to od zaawansowania technologicznego i ceny. Mamy zatem proste modele, które mają od 4 do 6 nieruchomych dysz w pionie – na poziomie szyi, barków i lędźwiowego odcinka kręgosłupa, a także standardową słuchawkę prysznicową. W systemach nowoczesnych, bardziej zaawansowanych możemy np. ustawiać strumień wody adekwatnie do indywidualnych potrzeb (silniejszy strumień na wybrany odcinek ciała). Poza tym panele z hydromasażem mogą być wyposażone w dodatkowe „atrakcje” takie jak programator, deszczownica, dysza do masażu stóp, dysze obrotowe. Kąpiel z hydromasażem może uprzyjemniać muzyka – nowoczesne panele są wyposażone w radio, odtwarzacz Mp4 itp.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.