DIY w łazience

Czy to przestronny dom czy mniejsze mieszkanie, każdy z nas chce urządzić swoją przestrzeń w taki sposób, żeby odpowiadał domownikom. Bardzo często dzieje się tak, że staramy się ‘przemycać’ rzeczy, które wiążą się z konkretnymi wspomnieniami, zostały zrobione przez osoby nam bliskie albo przez nas samych. To utwierdza nas w przekonaniu, że nasze mieszkanie staje się jeszcze bardziej indywidualne i ‘nasze’.  Pomimo tego, że łazienka nie jest miejscem idealnym do różnego rodzaju pamiątek czy też sentymentalnych kwestii, można stworzyć własnoręcznie rzeczy, które czasami umilą, a czasami ułatwią nam życie.

Koszyczki na pranie

Półka z palet

Półka z palet

Chyba każdemu z nas zdarzyło się źle posegregować ubrania do prania, w efekcie czego zostaliśmy posiadaczami pofarbowanej odzieży. Żeby skończyć z przykrymi sytuacjami, możemy stworzyć swego rodzaju komódkę, w której główną rolę będą odgrywały koszyczki. Każdy z nich będzie należał do innego prania- jasne, ciemne, delikatne, pranie ręczne itd. Skonstruowanie całości nie powinno stanowić problemu, szczególnie, że w marketach budowlanych dostępne są wszystkie potrzebne materiały.

Ozdobne kufry

Praktyczne wykorzystanie koszyczków

Praktyczne wykorzystanie koszyczków

Przywołując w myślach naszą łazienkę, z pewnością widzimy kosmetyki- różnego rodzaju. Stojące przy wannie, na półce przy umywalce, w szafce, pod zlewem i jeszcze w sypialni przy łóżku. Każdy z nas ich używa, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że dużo estetyczniej będą wyglądały w różnego rodzaju kufrach, które możemy samodzielnie przyozdobić popularną metodą decoupage. Jest to metoda stosunkowo tania, jednak wymagająca naszego poświęcenia, szczególnie czasowego. Nauczenie się kilku technik nie powinno być trudne, szczególnie, że żyjąc w dobie Internetu, wszystko możemy w nim znaleźć. Kufry, które zostaną ozdobione przez nas samych, będą zaskakiwać naszych znajomych, a także wywoływać uśmiech na naszej twarzy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *