Bez ram – higieniczne, ekonomiczne i ekologiczne toalety Rimfree

Łazienka to miejsce, w którym ma być zawsze czysto i higienicznie. Jednocześnie stąd właśnie zarządzamy szeroko rozumianą czystością oraz porządkiem. Jednym z trudniejszych zadań w zakresie utrzymania czystości jest toaleta. A już prawdziwym wyzwaniem jest czysta, higieniczna, bezpieczna miska WC.

Standardowe toalety – poważne problemy
Oczywiście można powiedzieć, że cóż to za temat, jeśli chodzi o aranżowanie łazienki i toalety. Że przecież wystarczy kupić dobry detergent i umyć miskę dokładnie. Niestety w standardowych modelach konstrukcję charakteryzuje tzw. kołnierz wewnętrzny, czyli obrzeże albo rant muszli. A co może dziać się pod obrzeżem muszli wiemy doskonale, chociażby za sprawą nader sugestywnych reklam. Okropne zabrudzenia, osady tworzą idealne warunki dla rozwoju drobnoustrojów, bakterii, grzybów, a to nieszczególnie miłe dla nas towarzystwo.

miska wc bez rantów

Miski wc bez kołnierza wewnętrznego

Rimfree- bez rantów, bez problemów
Rozwiązaniem takich problemów są miski wc bez kołnierza wewnętrznego, bezrantowe. W przypadku oferty z logo Keramag albo Koło, będzie to seria Rimfree. Nie trzeba być poliglotą, żeby rozszyfrować nazwę – oznacza po prostu bez ram, bez rantów. A zatem w nowych modelach misek wc, nie ma obrzeża, pod którym egzystowałyby znane z reklam „stworzenia” uwielbiające brud.
Co prawda decydując się na montaż ceramiki sanitarnej typu Rimfree, musimy liczyć się z nieco większym wydatkiem. Pamiętajmy jednak, że korzyści dotyczą nie tylko komfortu, higieny, ale także tańszej, ekonomicznej eksploatacji.

Oferta Rimfree

Oferta Rimfree

Ekonomiczne, ekologiczne, stylowe
Nowe miski wc bezkołnierzowe nie mają w ogóle obrzeża, które w standardowych muszlach utrzymuje w ryzach spłukującą wodę. System płukania w miskach Rimfree jest tak zaprojektowany, że nie tylko eliminujemy problem pryskającej na podłogę wody, ale także mamy idealnie czystą, dokładnie spłukaną muszlę. Poza tym, że wnętrze miski wc jest oczywiście łatwo dostępne, bardziej podobne do umywalki niż do tradycyjnej muszli, ma również gładką, szkliwioną powierzchnię.
Jeśli chodzi o ekonomiczny aspekt nowoczesnej ceramiki sanitarnej, warto wiedzieć, że systemy spłukiwania to np. 3 i 6 litrów, albo jak w przypadku Rimfree spłukiwanie w systemie 2/4 l. Takie zużycie wody ma także znaczenie dla środowiska naturalnego.
Warto również docenić design bezkołnierzowych toalet. Są proste, eleganckie, komponują się z każdym wnętrzem.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *