Zaprojektuj łazienkę idealną

Łazienka idealna wcale nie oznacza ogromnych wydatków na najdroższe płytki, baterie czy super kabinę prysznicową. Ważne, żeby była funkcjonalna, bezpieczna i adekwatna do stylu, gustu oraz potrzeb domowników. Łazienka na miarę możliwości oraz marzeń nie musi również generować wysokich kosztów związanych z indywidualnym projektem. Dziś każdy może zostać projektantem własnej łazienki. Począwszy od kształtu i metrażu, przez kolorystykę, zastosowane materiały, po wybór elementów ceramiki sanitarnej, wyposażenia, mebli oraz oświetlenia.

Moja Łazienka - aplikacja Sanitec Koło

Moja Łazienka – aplikacja Sanitec Koło

Moja Łazienka – projekt własny
Jak to jest możliwe? Odpowiedź jest jak najbardziej oczywista – dzięki programom do projektowania łazienek. Warto wiedzieć, że skorzystanie z takiej aplikacji również nie musi wiązać się z dodatkowymi kosztami. Bardzo dobrym rozwiązaniem są programy udostępniane przez czołowych producentów. W tym przypadku najlepszą opcją będzie Moja Łazienka 1.92 Sanitec Koło. Jest to kompleksowe narzędzie, które w sposób łatwy i przyjemny pozwala zaprojektować niemalże od a do zet wymarzoną łazienkę. Tworząc trójwymiarowy projekt wnętrza w pierwszej kolejności określamy kształt oraz metraż. Przyjemną część zadania stanowi na pewno wybór kolorów i aranżowanie łazienki. Na tym etapie planujemy miejsca montażu kabiny prysznicowej albo wanny, wybieramy z bogatej oferty producenta nowoczesne, praktyczne urządzenia sanitarne. Bez trudu, dźwigania i szybko „przestawiamy” elementy wyposażenia w wybrane miejsca uzyskując ergonomiczną, optymalną aranżację. Aplikacja Moja Łazienka zapewnia również wirtualny spacer po wymarzonej łazience.

Kup, pobierz, projektuj online

Łazienka w aplikacji Power Net +2012

Łazienka w aplikacji Power Net +2012

Oczywiście internet to również wiele innych bezpłatnych aplikacji. Takich jak np. Power Net +2012 dostępny online albo na płytach. Jeśli chodzi o aranżację łazienki ciekawą opcją jest tu możliwość wyboru płytek oraz wielu urządzeń, ceramiki, mebli, wyposażenia. Szeroki zakres możliwości jeśli chodzi o projektowanie łazienek zapewnia także płatny program PRO 100. Przy czym tu skupiamy się głównie na elementach aranżacji, takich jak meble, AGD, ceramika – z oferty czołowych producentów. Na uwagę zasługuje też atrakcyjna symulacja oświetlenia łazienki. Warto również zwrócić uwagę na program Wymarzony Dom 3.0 (aplikacja do kupienia). Znajdziemy tu ponad 3000 elementów wyposażenia domu, w tym również szeroki wachlarz możliwości dla wymarzonej łazienki. Również w tym przypadku możemy „pobawić” się w oświetlenie łazienki, obejrzeć zaprojektowane wnętrze w różnym świetle, z uwzględnieniem pory dnia czy pory roku.

Oczywiście samodzielny projekt na ogół stanowi zaledwie wstęp i pierwszy krok na drodze do łazienki optymalnej. W wielu aspektach niezbędna będzie współpraca z ekspertami. Na przykład w przypadku wentylacji, montażu urządzeń gazowych itp.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *