Wanna czy prysznic?

Podejmując się remontu łazienki, który często jest pracochłonny i długotrwały, stajemy przed koniecznością licznych wyborów. Którego producenta ceramiki wybrać? Czy postawić na styl nowoczesny a może romantyczny? Jaki kolor kafelków wybrać na podłogę, a jaki na ścianę? Zainwestować w nowoczesne oświetlenie czy postawić na klasykę? I najważniejsze pytanie- wanna czy kabina prysznicowa?Wygoda wanny, czy funkcjonalność prysznica?

Wygodna wanna

Wanna daje nam możliwość długiego wylegiwania się w cudownych olejkach, które pobudzają nasze zmysły. Sprawdza się idealnie jesienią i zimą, kiedy za oknem plucha, a my potrzebujemy rozgrzania się. Z kolei prysznic uważany jest za urządzenie dużo wygodniejsze. Szybko i bezproblemowo możemy wciąż prysznic nawet kilka razy na dzień. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób starszych, które dzięki niemu nie muszą martwić się problemami z wchodzeniem i wychodzeniem z wanny. Uważa się, że wybór powinniśmy podeprzeć faktem, jak wielką łazienkę posiadamy. Jeśli jest mikroskopijna to lepiej wybrać prysznic. Zaoszczędzone miejsce może służyć na zrobienie dodatkowych półek, które w tym miejscu bardzo się przydadzą, nie tylko na kosmetyki, ale również czyste ręczniki i chemię gospodarczą. W przypadku łazienek większych wybieramy wannę, ale coraz chętniej przekonujemy się do wanien, na które nakładamy parawany. Lubimy mieć możliwość wyboru.

Kabina z odrobiną luksusu

Funkcjonalny prysznic

Osoby wybierające kabinę prysznicową nie muszą ubolewać nad tym, że pozbędą się swego rodzaju luksusu. Dzięki temu, że kabiny wyposażone są w hydromasaże, coraz częściej radia, a nawet sauny, z pewnością przypadną nam do gustu i skutecznie zrekompensują nam brak dużej wanny. Oszczędność czasu, oszczędność wody i energii czy gazu to tylko niektóre zalety posiadania kabiny. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiemy, i na który model się zdecydujemy, pamiętajmy, że nasza łazienka ma być dla nas funkcjonalna i to nam ma się podobać. Podejmujmy więc decyzję w oparciu o własne potrzeby, możliwości i oczekiwania. Tylko wtedy będziemy zadowoleni z wyboru, którego dokonaliśmy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.