Wanna czy prysznic – łazienka dla rodziny z dziećmi

Odwieczny dylemat – wanna czy natrysk, oto jest pytanie. A odpowiedzi jednoznacznej oczywiście nie ma. Warto jednak zastanowić się jak rozwiązać wyposażenie łazienki, jeśli w rodzinie są dzieci.

dzieck się kąpie
Czy dzieci lubią zabawę w kąpieli? TAK!

Wesoła kąpiel dla malucha
Czy maluchy lubią pluskać się w wodzie? Pytanie retoryczne. Oczywiście, że tak! W przypadku małych dzieci szczególnie należy zadbać o rozwiązania, które będą zarówno bezpieczne i ergonomiczne, jak również zapewnią maluchom nie lada frajdę. Chociażby po to, aby mycie było przyjemnością, a z czasem stało się dobrym nawykiem na lata. Wiele osób stawia zatem na wannę, w której maluszek, a potem kilkuletni brzdąc może się radośnie pluskać. Warto jednak postawić na montaż wanny, która zapewni wygodną kąpiel, ale też uchroni łazienkę przed potopem – wiadomo przecież jak kąpią się dzieci. Oczywiście wanna to nie jedyna opcja w łazience dla dzieci. Mały amator kąpieli może także pluskać się w kabinie z głębokim brodzikiem.

kąpiel w pianie
Relaks w wannie doceniają też dorośli

Split – wanna z parawanem
Dobrym pomysłem na wyposażenie rodzinnej łazienki może być jeden z nowszych modeli w ofercie firmy Koło – wanna asymetryczna Split, którą można kupić od razu z dopasowanym do niej nawannowym parawanem. Tym samym mamy dwa w jednym – wannę do relaksujących kąpieli dla dorosłych i zabawy dla dzieci, a także miejsce na szybki orzeźwiający prysznic. Nowa wanna Split to ergonomiczny kształt, w którym można się rozkosznie wylegiwać. Można także napełnić ją wodą z kolorowymi bąbelkami i zabawkami dla malucha.
Klienci mogą wybrać wannę lewo- albo prawostronną z bocznymi panelami i korkiem na środku. Warto zainwestować także w specjalny zagłówek, który docenimy po długim dniu pracy, w czasie odprężającej kąpieli. Design i wzornictwo również są atutem nowej wanny Split, a estetykę podnosi wyposażenie w szklany, przezroczysty parawan. Ergonomiczny kształt ułatwia utrzymanie wanny w czystości.

split koło
Wanna SPLIT

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.