Umywalki KOŁO VariForm – design, jakość i uniwersalny styl

Umywalka to wyposażenie, którego w łazience nie może zabraknąć. Jak większość łazienkowych sprzętów nie jest dziś jedynie funkcjonalna i czysto użytkowa, choć oczywiście to jej najistotniejsza cecha. Dobrze dobrana umywalka to również ważny element aranżacji, dopasowany do wystroju i innych urządzeń w łazience. Efektowne i praktyczne umywalki zapewnia nowa seria KOŁO VariForm.

Umywalka może mieć różne kształty oraz rozmiary. Może być wpuszczana w blat albo na nim stać. Wszystko zależy od tego, które rozwiązanie jest dla nas praktyczne, atrakcyjne i komponuje się z wystrojem. VariForm to linia umywalek, które pasują do każdej łazienki.

W dobrej formie, w różnych kształtach

KOŁO VariForm to umywalki dostępne w czterech kształtach:

  • okrągłym
  • owalnym,
  • eliptycznym,
  • prostokątnym.

Dzięki temu pasują do wszystkich wnętrz, łazienkowych aranżacji – od klasyki, przez stylistyki vintage, retro, aż po łazienki minimalistyczne, nowoczesne czy industrialne. Atutem umywalek VariForm są także różnorodne możliwości instalacji – można je wbudować w blat, instalować pod nim albo wypełnić go częściowo. Do takiej umywalki bez trudu dopasujemy odpowiednią armaturę, a efekt końcowy zyskuje również za sprawą eleganckiego, wąskiego kołnierza.

okrągła
VariForm umywalka okrągła

 

owal
VariForm umywalka owalna

 

elipsa
VariForm umywalka eliptyczna

 

prostokąt
VariForm umywalka prostokątna

 

Wysoka jakość i trwałość

Ergonomiczne, wygodne – takie są umywalki VariForm. Warto także docenić ich trwałość i wysoką jakość zastosowanych materiałów. Mamy tu do czynienia z ceramiką sanitarną odporną na zarysowania, uszkodzenia, pęknięcia. Nie straszne jej także środki czyszczące i intensywna eksploatacja. Na komfort użytkowania wpływa też głębokość misy umywalkowej.

umywalka
Wygodne umywalki wpuszczane w blat

 

na blat
Elegancka umywalka nablatowa

Warto wiedzieć, że seria KOŁO VariForm została wyróżniona prestiżową nagrodą DESIGN AWARD 2018. Doceniono przed wszystkim różnorodność umywalek w każdym z oferowanych kształtów, dzięki czemu sprawdzają się w aranżacji łazienkowych wnętrz w każdej stylistyce, domowych, hotelowych i użytku publicznego.

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.