Trend ostatnich lat- hydromasaż

Łazienka dwudziestego pierwszego wieku to pomieszczenie w pełni dopasowane do naszych potrzeb, które na przestrzeni ostatnich lat bardzo mocno ewaluowały i przerodziły się w dużo bardziej luksusowe i wyimaginowane. Oczekujemy od łazienek, że będą stanowiły sferę relaksu, która pomoże nam się odprężyć po tygodniu bardzo ciężkiej pracy. Jednym z trendów ostatnich lat jest wanna z hydromasażem, która dla wielu rodzin stanowi element niezbędny.

Rodzaje masażu

Domowe spa
Domowe spa

Oglądając asortyment sklepu remontowo-budowlanego, widzimy, że wanny mogą przybierać najróżniejsze kształty, które można dopasować do charakteru pomieszczenia i przede wszystkim do jego stylu. Jednak wanny te różnią się również rodzajem masażu. Wyróżnia się trzy podstawowe typy:

  1. Masaż wodno-powietrzny. Masaż ten jest najbardziej efektywnym masażem, ponieważ, jak sama nazwa wskazuje, jest połączeniem pęcherzyków powietrznych i wodnych, dzięki którym możemy poczuć się jak w prawdziwym Spa.
  2. Masaż wodny. Z kolei masaż wodny uważany jest za najlepsze ukojenie dla naszych zmęczonych mięśni, które potrzebują odprężenia i relaksu. Polecany dla osób, które posiadają problemy z układem oddechowym, reumatologicznym czy krwionośnym.
  3. Masaż powietrzny. Idealny do dziecięcych zabaw w wannie, a także dla kobiet do domowego Spa, które w ten sposób szczególnie dbają o wygląd i sprężystość swojej skóry. Jest dobrą receptą na wszelkiego rodzaju siniaki i stłuczenia.

Ile to kosztuje?

Nietypowa okrągła wanna
Nietypowa okrągła wanna

Wanna z masażem wciąż jest uznawana jako przejaw luksusu i często też bogactwa, jednak producenci dostosowują swoją ofertę do poziomu zamożności swoich klientów. W związku z tym, możemy liczyć na to, iż każdy z nas znajdzie ofertę dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Ceny rozpoczynają się już od 600 złotych, a kończą nawet na kilku tysiącach. Skąd ta rozbieżność? Cena zależy przede wszystkim od materiałów użytych do produkcji, od elementów dodatkowych, takich jak na przykład podświetlenie czy nawet radio, a także od prestiżu producenta. Wybór jest szeroki i głęboki, dlatego też kupmy ten model, który będzie odpowiadał naszym indywidualnym potrzebom.

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.