Orange bathroom!

Chyba każdy chciałby mieć niespożytą energię już od samego rana, która skutecznie będzie zużywana podczas całego dnia pracy, nauki, wychowywania dzieci i podczas tysiąca innych czynności. Czasami za późno kładziemy się spać, czasami też pogoda nie sprzyja naładowaniu energetycznemu. Budzimy się kawą, napojami, które mają dodać nam energii, albo też… pomarańczową łazienką, która będzie idealna dla osób odważnych, z fantazją i takich, które nie boją się wyzwań.

Gra kolorów

Ciemno pomarańczowe meble

Kolor pomarańczowy jest niezbyt popularnym kolorem jeśli chodzi o łazienki, ponieważ żeby go zastosować, to pomimo wszystko, trzeba mieć w sobie sporo odwagi. Kolor intensywny, mocny, pobudzający, nie nadaje się dla każdego i do każdego wnętrza. Im mniejsze pomieszczenie, tym lepiej jest połączyć pomarańczowy z czymś stonowanym i klasycznym. Idealnie w tym celu sprawdzi się kość słoniowa albo też niezawodna biel, która może pojawiać się w przypadku dodatków czy też ceramiki łazienkowej w najlepszym wydaniu. Osoby najodważniejsze łączą pomarańczę z odcieniami żółci, jednak żółć ta jest nieco stonowana i nie jest to jej najostrzejszy odcień. Całość jest niezwykle soczysta, apetyczna i z pewnością przywołuje na myśl wakacyjne wspomnienia.

Dodatki z kolorze Orange

Soczysta pomarańcza z bielą

Biorąc pod uwagę fakt, że pomarańcz jest niezwykle oryginalnym kolorem, niektórzy chcą postawić jedynie na konkretne elementy czy też akcenty. Najprostszym z nich będzie oczywiście akcent pojawiający się na miłych dywanikach łazienkowych, kubkach na szczoteczki, wieszaczkach czy nastrojowych świecach ustawionych przy wannie i na parapecie. Inną możliwością jest zastosowanie tychże dodatków w połączeniu z jeszcze jednym elementem w kolorze Orange. Może to być podłoga, niekoniecznie jednolita, pasek na ścianie czy też ściana przy lustrze ozdobiona szklaną taflą z pomarańczowym elementem. Należy również pamiętać o odpowiednim oświetleniu, ponieważ niektóre odcienie pomarańczowego poprzez swoje nasycenie są dosyć ciemne, przez co trzeba dodatkowo wprowadzić punkty świetlne, na przykład przy lustrze, we wnęce ze szklanymi półkami, które dodatkowo rozetlą naszą przestrzeń.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.