Mocny akcent w nowoczesnej łazience

Każdy z nas ma inne potrzeby i upodobania, dlatego też łazienka każdego z nas będzie wyglądać inaczej i również spełniać różne funkcje.  W związku z tym wciąż powstają nowe trendy i pomysły na łazienki, które trafiają w gusta klientów. Wielu osobom znudziły się już zachowawcze łazienki z płytkami, które łatwo utrzymać w czystości i z kabiną, która jest bardzo klasyczna i chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Coraz chętniej stawiamy na nowoczesność, która tak samo jak klasyka może nam z powodzeniem służyć przez wiele lat. Polubiliśmy również mocne akcenty, które stanowią element przykuwający uwagę zarówno samych domowników jak i odwiedzających nas gości.

Nietypowa umywalka czy brodzik?

Oryginalna umywalka

Przestajemy się bać wyzwań, również tych związanych z aranżacjami. Jesteśmy do tego stopnia chętni na nowoczesność, że nie chcemy bawić się tylko w kolorowe kubki na szczoteczki i mydło, ale zależy nam na czymś zdecydowanie bardziej oryginalnym. Do takich elementów należy z pewnością nietypowa umywalka. Może ona być w kształcie misy, wyżłobionego kamienia czy nawet muszli ślimaka. Kolory w łazience również mogą być zróżnicowane – odchodzenie od naturalnej białej ceramiki staje się czymś coraz bardziej powszechnym i naturalnym. Prócz umywalki, możemy też zastanowić się nad nietypowym brodzikiem. Czarny brodzik Olympic Plus na pewno będzie stanowił mocny akcent w nowoczesnej łazience, szczególnie w łazience kobiety glamour i silnego mężczyzny.

Kafelki w niezwykłym kolorze

Kolorowe półeczki nad zlewem

Jeśli boimy się rewolucji, ale po wybraniu kilku elementów wykończenia i wyposażenia łazienki dochodzimy do wniosku, że wszystko jest zbyt mocno stonowane, nudne i bez wyrazu, możemy się pokusić o zakupienie kilku kafelków w soczystych odcieniach, albo kafelków bardzo wzorzystych. Dodatkowe kafelki najlepiej położyć w centralnym miejscu. Z pewnością taki akcent sprawi, że energia w naszej łazience będzie wyczuwalna już od przekroczenia jej progu. Taki zabieg pozwoli także rozwiązać problem doboru kolorystyki, w jakiej mają występować wszystkie niezbędne dodatki, które będą uzupełniały całość.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *