Kolorystyka małej łazienki

Przeprowadzając remont w naszym mieszkaniu zawsze staramy się wszystko dobrze zaplanować, żeby wiedzieć, jakie materiały kupić, na jak długi okres czasu nastawić się na bałagan i niedogodności i oczywiście, żeby mniej więcej wiedzieć, jak zmieni się nasze remontowane pomieszczenie. Łazienka jest tym miejscem w naszym mieszkaniu, które odwiedzamy stosunkowo rzadko, jednak pragniemy żeby była funkcjonalna, ale również żeby cieszyła nasze oko.Kolory dla małych łazienek

Łazienka w neutralnych kolorach

W łazience nie tylko zaspokajamy swoje potrzeby fizjologiczne, ale również dbamy o naszą urodę, bierzemy kąpiele relaksacyjne, które sprawiają, że czujemy się lepiej. Kiedy będziemy otaczać się pięknymi kolorami, to z pewnością nasz relaks będzie jeszcze przyjemniejszy. Niestety, ale często mamy problem z kolorem przewodnim do naszej łazienki, szczególnie, kiedy jest ona nie wielkich rozmiarów. Na rynku jest mnóstwo kafelków o różnych kolorach i wzorach, jednak zdecydowanie się na coś konkretnego jest trudne. Przede wszystkim w niewielkich łazienkach trzeba stawiać na bardzo jasne barwy, ponieważ dzięki nim uzyskamy efekt powiększenia. Jeśli zdecydujemy się na kafelki w kolorze białym albo ecru, to spokojnie możemy zaszaleć z nieco wyraźniejszymi dodatkami. W tym wypadku gama jest również bardzo szeroka i wybór zależny od naszych upodobań. Warto pamiętać, żeby wszystkie elementy takie jak mydelniczka, pojemnik na mydło w płynie, wieszak na ręczniki, szczotka do ubikacji, były w jednym kolorze.

Ciemna podłoga i jasne ściany

Ciemna podłoga plus jasne ściany

Kiedy aranżujemy małą łazienkę zastanawiamy się, czy chociaż ciemna podłoga będzie odpowiednim wyborem. Okazuje się, że w połączeniu z jasnymi ścianami może to wyglądać przede wszystkim atrakcyjnie i zarazem elegancko. Niektórzy decydują się na brokatowe kafelki podłogowe, które dają spektakularny efekt. Niektóre z nich są przerażająco drogie, jednak szeroki wybór asortymentu z tego zakresu pozwala wybrać elementy, które nie zrujnują doszczętnie naszego budżetu remontowego przeznaczonego na łazienkę, a ostateczny efekt zaprze nam dech w piersiach.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.