KOŁO TWINS – szafki na miarę łazienki

Aranżacja łazienki to wyjątkowo szerokie zagadnienie. Oczywiście zwracamy uwagę na użyteczność, funkcjonalność, aspekty praktyczne, ale przecież zależy nam również na wyjątkowym, indywidualnym wystroju. Można śmiało powiedzieć, że kolekcja mebli łazienkowych KOŁO TWINS to przyjemne z pożytecznym, czyli jakość, trwałość, ergonomia w połączeniu z efektownym designem i jakże praktyczna modularnością.

Szafki łazienkowe to temat, przy którym warto zatrzymać się dłużej i wybrać takie, które spełnią pokładane w nich oczekiwania. A zatem jaka powinna być idealna szafla do łazienki? Oczywiście dostosowana do specyficznych warunków pomieszczeń mokrych. Dobrze jeśli będzie pojemna, trwała, wygodna w użytkowaniu, praktyczna i oczywiście ładna, w szeroko rozumianym znaczeniu tego słowa.

Efektowny, uniwersalny design

Efektowny, uniwersalny design

Atrakcyjne i praktyczne wzornictwo
Praktycznie wszystkie powyższe kryteria spełniają szafki z kolekcji KOŁO TWINS. Producent deklaruje, że nowa kolekcja mebli jest modularna i nie jest to tylko enigmatyczne określenie, które dobrze brzmi promocyjnie. Szafki TWINS charakteryzują się minimalistycznym, kubistycznym designem, który doskonale prezentuje się w nowoczesnych łazienkach. Uniwersalna kolorystyka – szarość, biel i czerń komponuje się doskonale z każdąa aranżacją i z każdym metrażem. Na uwagę zasługuje również montaż metalowych uchwytów, które wtapiają się w specjalnie frezowane fronty. W kolekcji w kolorze czarnym uchwyty są również czarne.

Wygoda, jakość i ergonomia

Szafki komfortowe, praktyczne i bezpieczne

Szafki komfortowe, praktyczne i bezpieczne

Ale nie tylko wzornictwo jest mocną stroną szafek TWINS. Jakby nie patrzeć łazienkowe meble muszą być przede wszystkim trwałe. W przypadku kolekcji TWINS otrzymujemy szafki z płyty odpornej na wilgoć, dodatkowo zabezpieczonej poprzez foliowanie albo lakierowanie. Szafki są wyposażone w okucia o dożywotniej gwarancji, zastosowano również zawiasy i prowadnice w systemie soft – close, dzięki czemu szafki oraz szuflady otwieramy i zamykamy cicho i lekko.
Meble TWINS są również ergonomiczne. W praktyce oznacza to, że są niezwykle pojemne, pomieszczą wszelkie łazienkowe akcesoria, kosmetyki itp. Można w nich przekładać zawiasy i zmieniać stronę, na którą się otwierają. W ten sposób z dwóch pojedynczych szafek można stworzyć naprawdę dużą szafkę dwustronną. Modularność nowej kolekcji oznacza, że możemy aranżować pojedyncze elementy w dowolny sposób, tworząc własne, jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe wnętrze.

Kompleksowo umeblowana łazienka

Kompleksowo umeblowana łazienka

Zgodnie z danymi producenta w skład kolekcji TWINS wchodzą:
• szafki podumywalkowe z jedną lub dwiema szufladami o szerokości 50 lub 60 cm i głębokości 46 cm. W szafkach z pojedynczą szufladą umieszczono półkę, która pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.
• szafki podumywalkowe z drzwiami i półką na kosmetyki, o wymiarach 50 x 46 x 57 cm lub 60 x 46 x 57 cm
• szafki z lustrem, o szerokości 50 lub 60 cm, głębokości 15 cm i wysokości 70 cm
• szafki Cargo, o wymiarach 20 x 46 x 180 cm
• słupki o wymiarach 50 x 46 x 180 cm lub 60 x 46 x 180 cm
• górna szafka z lustrzanym frontem i bokami 50 x 15 x 70 cm lub 60 x 15 x 70 cm
• lustra, o szerokości 50 lub 60 cm i wysokości 70 cm, z możliwością podłączenia elementów oświetleniowych.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *