Geberit Comfort Truck – wypróbuj łazienkę idealną

Geberit Comfort Truck – wymarzony projekt dla wszystkich, którym marzy się wyjątkowa, niepowtarzalna łazienka, którzy mają w planach aranżację tego pomieszczenia i wyposażenie w stylowe, nowoczesne kabiny. Wyjątkowa i oryginalna prezentacja produktów z logo Geberit wzbudza zrozumiałe zainteresowanie gdziekolwiek się pojawi.

Imponujące są same gabaryty tego wyjątkowego pojazdu – 19 ton i 18 metrów długości. Wszystko po to, aby w sposób efektowny, ale i bardzo praktyczny zaprezentować komfortowo wyposażone i nowoczesne kabiny łazienkowe, w których znajdują się produkty z logo Geberit. Taki format zapewnia oczywiście mobilność, Geberit Comfort Truck ruszy w trasę i dojedzie w różne miejsca. Jednocześnie jest to także przestrzeń, w której odwiedzający mają niepowtarzalną okazję przetestowania zastosowanych rozwiązań.

geberit 1
Imponujący pojazd z komfortowymi łazienkami

Mamy zatem do czynienia z ekspozycją bardzo interesującą dla wielu odbiorców – od inwestorów, przez dostawców aż po finalnego odbiorcę – klienta, który zdecyduje się na któreś z prezentowanych rozwiązań. Osoby zainteresowane stylowymi i nowoczesnymi produktami Geberit Aqua Clean mogą bezpośrednio i naocznie sprawdzić ich funkcjonalność. Jest to szczególnie istotne w przypadku oferty z segmentu premium, chociażby ze względu na wydatki, jakie pociąga za sobą niemalże zawsze remont czy renowacja łazienki.

Geberit Aqua Clean
W pełni wyposażona łazienka – Geberit Aqua Clean

Do imponującego „trucka” wchodzi się z boku naczepy, a wewnątrz czekają trzy kompletnie wyposażone kabiny. Znajdują się w nich:
• toalety myjące z linii Geberit AquaClean,
• kabiny prysznicowe ULTRA ,
• umywalki marki KOŁO z serii Life i MODO oraz marki Keramag Design z serii Citterio.
Można tu również zrelaksować się i na spokojnie zastanowić nad tym, która z kabin spełnia wszystkie oczekiwania – w pojeździe Geberit Comfort Truck jest bowiem komfortowa strefa wypoczynku z wygodnymi fotelami oraz ekspresem do kawy.

łazienka Geberit comfort truck
Komfortowo i stylowo

Z całą pewnością to wyjątkowe i niekonwencjonalne podejście do działań marketingowych podnosi atrakcyjność zarówno marki, jak i konkretnych prezentowanych rozwiązań. Warto śledzić działania marki (np. w internecie, w mediach społecznościowych), aby spotkać imponującego trucka na trasie promującej produkty Geberit.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.