Black and white

Klasyczne kroje ubrań, klasyczne kolory pasujące do wszystkiego, klasyczne trencze czy też fryzury. W naszym życiu odnajdujemy wiele klasycznych elementów, które często pomagają nam podjąć ostateczną decyzję i to nie tylko w kwestiach ubrania. Urządzając swoją łazienkę również możemy opierać się na klasycznych kolorach, jakimi są najbardziej klasyczne ze wszystkihc: czerń i biel. Takie połączenie dla niektórych może wydawać się nieco chłodne, jednak przełamanie wszystkiego gustownymi dodatkami świetnie będzie współgrało z całością.

Odważne połączenie

Czarne meble z wysokim połyskiem

Pomimo tego, że zarówno kolor biały jak i czarny to kolory klasyczne i ponadczasowe, nie wszyscy od razu je pokochają. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że pomieszczenie może wydawać się surowe, ascetyczne, wręcz odpychające. Jednak wielką rolę mogą odgrywać dodatki czy nawet faktury użytych materiałów, które sprawią, że ogólne wrażenie szybko zmieni się w pozytywne odbieranie tegoż wnętrza. Bardzo ważną rolę może odgrywać również światło – kiedy postawimy na ciepły odcień, z pewnością całość będzie prezentowała się bardzo przytulnie i przyjemnie. Kolorowe dodatki, na przykład czerwone albo pomarańczowe, również mogą stanowić element przełamujący chłód.

Black and white w małej łazience?

Biała umywalka plus czarne ściany

Mając do dyspozycji niewielką łazienkę będziemy się zastanawiać z pewnością, co do niej pasuje, czy połączenie klasycznych kolorów jej nieprzytłoczy, czy to wszystko ma szansę się udać i dobrze wyglądać. Kolejni producenci i projektanci przekonują nas, że małe łazienki nie muszą stanowić jakiegokolwiek ograniczenia. Jest to przestrzeń, którą można zaaranżować w podobnym stylu, w takich samych kolorach jak i duże powierzchnie. Oczywiście zaaranżowanie wszystkiego będzie nieco trudniejsze, ale z pewnością możliwe. Również postawienie na czerń i biel w małej łazience będzie odbierane jako posunięcie bardzo odważne, ale efekt końcowy będzie maksymalnie zadowalał użytkowników, a każda kolejna osoba wchodząca do łazienki będzie pełna zachwytu dla wyczucia, odwagi i chęci wykreowania nieszablonowego pomieszczenia.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.